Ігровий Автомат Dolphins Pearl

Тому потренуйте свою проникливість в режимі грати безкоштовно і без реєстрації в Dolphin’s Pearl, так радять бувалі форумчани, гравці з досвідом. Одночасна поява трьох або більшої кількості Скаттер сигналізує про початок бонусного раунду симулятора Dolphin’s Pearl. Він складається з 15 фріспінов з активним множником 3х. Причому повторне випадання необхідної кількості символів розкиду додає до залишку ще стільки ж безкоштовних обертань. Пролонгація може повторитися неодноразово, і бонусна гра слота Дельфіни здатна щедро «віддячити» любителя підводних пригод за наполегливість. Крім кнопок корекції, та запуску обертань на панелі управління пропонується кнопка, яка переводить гравців у режим автоматичної гри.

слот dolphins pearl

Тут геймеру потрібно відгадати колір перевернутої карти. Якщо він зробить правильний вибір, отримає подвоєну нагороду. Ігрові автомати Dolphins Pearl Deluxe мають 5 барабанів, 10 ліній виграшу, а також спеціальні символи. Novomatic продовжує експансію на ринку, випускаючи нові, цікаві та захоплюючі ігрові автомати.

Стратегія Гри

З їх допомогою регулюється гучність, відключається звук, однорукий бандит розтягується на весь екран. Для зручності гравців назви клавіш переведені на українську мову. Ситуацію суттєво покращують понад 95% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

На Цій Сторінці Гравець Знайде Таку Інформацію Про Ігровий Автомат Дельфіни

Він приносить виграші, формуючи комбінації за стандартними правилами. Ще вайлд допоможе добудувати послідовності, замінивши невигідні рядові зображення. Поєднання, у яких бере участь дикий символ, приносять виплати з множником х2. Гембл-раунд подвоїть виграш по спину, якщо ви правильно вгадаєте картковий колір. Можна продовжити, ставлячи на кін вже збільшену суму, яка під час другої удачі почетверити початковий приз. Але помилка на будь-якому етапі – відніме все отримане.

Відеослот Dolphin’s Pearl онлайн передбачає бонусну гру. Нагорода під час фриспинов розраховується з коефіцієнтом ×3. Якщо під час бонусної посилання гри випав символ Розкиду, бонусна гра запускається повторно. Після кожного вдалого спіна користувач може подвоїти суму виграшу в риск-игре.

Share your thoughts

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X
X